HESMO – z pasji do sztuki, piękna i funkcjonalności.

Jesteśmy marką, która od lat tworzy oprawy oświetleniowe dla Klientów prywatnych i inwestycyjnych. Stawiamy na mocno indywidualny charakter naszych projektów, w pełni dopasowany do Twoich potrzeb i gustu. To, co inni określiliby szaleństwem, my definiujemy jako oryginalność i inspirację!

Tworzymy zarówno pojedyncze, wysoko spersonalizowane realizacje, zaprojektowane w całości pod konkretne zamówienia, jak i produkty przygotowane na dużo większą skalę, ale nie mniej unikatowe i wysmakowane. Realizujemy także specjalne projekty na potrzeby Klientów inwestycyjnych, poszukujących wyjątkowych rozwiązań oświetleniowych do swoich restauracji, biur, czy hoteli.

HESMO to wszechstronność i doświadczenie, które doskonale widać w naszych projektach. Oferujemy nieograniczoną liczbę form, kształtów i materiałów, z wzornictwem zarówno klasycznym, jak i tym bardziej wyszukanym. Z przyjemnością realizujemy wizję Klienta, tworząc rozwiązania szyte na miarę.Wierzymy, że oświetlenie potrafi w ogromnym stopniu wpłynąć na aranżację wnętrza, jest jego nieodłącznym i jednym z najbardziej wyjątkowych elementów. Tworzy niesamowity klimat, wpływa na emocje i nastrój.

Za nami już ponad 50 lat inspirującej pracy, w tym mnóstwo nietypowych realizacji i tysiące udanych projektów. A apetyt rośnie w miarę jedzenia! Dziś z głowami otwartymi na nowe pomysły i rozbudowanym parkiem maszynowym łakniemy kolejnych wyzwań.

Świetlana przyszłość? Tylko z HESMO!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password