Od ponad 40 lat nieprzerwanie fascynuje nas oświetlenie! Delikatne i mocne, rozproszone i skupione, dekoracyjne i użytkowe. Blaski i błyski oprawione w kryształy, chrom, a nawet plusz. Nieograniczona liczba form, kształtów i materiałów. Klasyczne wzornictwo i futurystyczne projekty na miarę współczesności. prezentacjaHesmoProstota, ale i wyszukane style. Funkcjonalność, ale i harmonia wrażeń. Oczywiste rozwiązania i niestandardowe środki wyrazu.

Od początku istnienia naszej firmy stawialiśmy na jakość i różnorodność produkowanego przez nas oświetlenia, przy jednoczesnej potrzebie doskonalenia naszego zaplecza produkcyjnego i rozwoju kompleksowego systemu obsługi naszych Klientów. Lata obecności na rynku pozwoliły nam na zbudowanie ogromnego doświadczenia, ale także na poszerzenie zakresu naszej działalności.

Oświetlenie Hesmo w całości wykonujemy w Polsce przy użyciu rozwiniętych technologii i w oparciu o własny park maszynowy i biuro projektowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać ogromną elastyczność produkcyjną i cenową, dostosowaną do wymagań i potrzeb naszych Klientów, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości oferowanych produktów.