Katalog HESMO 2016 (pobierz)

 

okladka cala-01

Katalog HESMO 2014 (pobierz)

HESMO2014HESMO
pomysł, który zmienił nasze życie...
Niełatwo w kilku słowach podsumować ponad 45 lat istnienia firmy, niełatwo w paru zdaniach streścić długą drogę jej rozwoju, niełatwo też wytłumaczyć jak wiele marzeń, emocji i wyzwań towarzyszyło nam w tej wyjątkowej podróży i określiło losy naszej rodziny.

Bo - co dla nas niezwykle istotne - marka Hesmo powstała jako firma rodzinna, a jej rozwój zdeterminowały konkretne cele, które sobie wyznaczyliśmy. Zdecydowanie patrzyliśmy
w przyszłość, by móc zrealizować nasze plany, by wizja stała się rzeczywistością, by cel zamienić w wynik! Chcieliśmy udowodnić, że rzemiosło też jest sztuką, a piękno i elegancja mogą iść w parze z jakością i funkcjonalnością. Tak oto narodził się i ewoluował projekt, który zarówno w przenośni, jak i dosłownie - rozświetlił nasze życie.
Szczęśliwie, po ponad 45 latach działalności, dotarliśmy do punktu, w którym świadomie realizujemy nawet najbardziej nietypowe i wymagające projekty. Umożliwia nam to nie tylko niebagatelne doświadczenie, ale także ciągła potrzeba rozwoju i ciekawość, która każe nam wciąż szukać nowych rozwiązań. Dlatego też elastycznie reagujemy na zmieniające się trendy we wzornictwie, a w naszym procesie produkcyjnym wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i wciąż rozbudowujemy nasz park maszynowy.

Dziś z wielką przyjemnością przekazujemy w Państwa ręce najnowszy katalog prezentujący kolekcję naszych opraw oświetleniowych. Jesteśmy przekonani, że lata doświadczeń i ciężkiej pracy nie poszły na marne. Dlatego - w poczuciu dobrze wykonanego zadania – prezentujemy Państwu wyjątkową, a być może nawet i najlepszą naszą dotychczasową kolekcję!

Katalog ILUMNI 2014 (pobierz)

ILUMNI ILUMNI2014
Ilumni jest "dzieckiem" marki Hesmo i wyrosło na bazie jej doświadczenia. 5 lat obecności na rynku jasno zdefiniowało profil działalności firmy i pozwoliło na wypracowanie mechanizmów umożliwiających świadczenie usług na najwyższym poziomie. Historia i tradycja zostały doprawione młodzieńczą energią, najnowocześniejszymi technologiami i dbałością o wyjątkowy design.
Jako dostawca opraw oświetleniowych Ilumni koncentruje się na dwóch głównych grupach klientów: kliencie indywidualnym i kliencie inwestycyjnym, zapewniając i jednym, i drugim kompleksową obsługę. Rozbudowany park maszynowy, a także bogate doświadczenie aranżacyjne umożliwia nam realizację zamówień o wysokim stopniu indywidualności, zarówno na poziomie produkcyjnym, jak i projektowym.
Kompleksowość i elastyczność naszych usług została wypracowana między innymi podczas licznych realizacji stworzonych dla branży hotelowej, śmiało więc można mówić
o wysokiej specjalizacji firmy właśnie w tym sektorze klientów inwestycyjnych. Na każdym etapie realizacji zamówienia współpracujemy ściśle z architektami i projektantami wnętrz, aby efekt końcowy był absolutnie zgodny z oczekiwaniami naszych Klientów i w pełni mógł zasługiwać na miano „realizacji indywidualnej”.Katalog HESMO 2011
Hesmo2011
Katalog HESMO 2010
Hesmo2010
Katalog HESMO 2009
katalog2009
Katalog HESMO 2008
Hesmo2008
Katalog Hesmo 2007
HESMO2007